Při nákupu nad 1500Kč doprava ZDARMA

O značce BOBOLI

 

Boboli je španělská značka, která se vyznačuje jedinečným barevným a hravým designem, pohodlným, kvalitním a elegantním oblečením pro děti od narození do 16 let. Od roku 1984 přináší Boboli do dětského světa originální a netuctové dětské oblečení.

Capsule II_boboli_AW20_Catalogue_JPG (7) (1)Capsule II_boboli_AW20_Catalogue_JPG (18)Capsule II_boboli_AW20_Catalogue_JPG (21)

Váš nákup má smysl – podporujme společně udržitelnou dětskou módu.

Cítíme zodpovědnost za svět, který necháme svým dětem. Věříme, že se od nich můžeme poučit a vrátit se k jednoduchým věcem. S respektem ke každému z nás a k našemu prostředí. Firma Boboli se inspiruje životním cyklem oděvů. Snaží se, aby všechny jejich výrobky byly vyrobeny udržitelnými procesy. Zaměřuje se na trvanlivost a odolnost.

Děti se rodí jako divoké a proto je důležitý výběr materiálů a vytváření oděvů tak, aby byly odolné vůči všem jejich dobrodružstvím. Kvalitní výrobky přispívají k udržitelnosti. Oblečení se může dědit po generace.

Hledáte pohodlné oděvy pro vaše děti? Tak jste zde správně. Oblečení Boboli dosahuje maximálního pohodlí a měkkosti a díky kvalitním materiálům a nejdůslednější přípravě je šetrné k dětské pokožce. Oděvy splňují nejnáročnější bezpečnostní normy v souladu s evropskými předpisy a nařízením REACH.

Boboli je certifikováno OEKO-TEX, aby bylo zajištěno, že výrobky splňují maximální bezpečnost a neobsahují látky, které jsou škodlivé pro zdraví a životní prostředí. Snažme se chránit planetu, protože existuje pouze jedna.....a to ta, kterou necháme svým dětem.

oeko_tex

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?

Gabriela Vítová
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.