Při nákupu nad 1500Kč doprava ZDARMA

Jak obléct miminko?

Oblékání miminek z pohledu tří generací

 

mimim

 

Maminka


My maminky často řešíme, jestli jsou naše rozhodnutí opravdu správná. Týká se to také oblékání. Jak vhodně obléct naše miminka v zimním období tak, aby se cítila příjemně. V hlavě nám běží otázky:,,Neoblékla jsem dceru moc? Nebude jí teplo? Nebude jí zima?“.
Dnes jsem sama se sebou a svým rozhodnutím spokojená a užívám si procházky, dítě spokojeně oddychuje v kočárku. Z klidu mě vyvádí babička, která zkoumavým pohledem přeměří mě a poté sjede očima do kočárku. ,,Ona nemá v kočárku deku ani spací pytel? Nemá rukavice? Kolik má vrstev oblečení? Vždyť je zima!!“ Řeknu si k tomu své, pak raději mlčím, předcházím konfliktu.

  pytelpytel 2pytel3

 

Babička


Již z dálky poznávám svoji dceru. Taková zima a dcera má rozepnutou bundu. Místo pozdravu ihned zaměřím svůj zrak do kočárku. Nebohá vnučka leží v kočárku bez spacího pytle, nemá rukavice. Vypadá spokojeně, ale já vím své. Určitě je jí zima. Své obavy sděluji dceři. Řekla si k tomu své, pak obě zarytě mlčíme.

 

Miminko


Jsem ráda, že mě maminka obléká tak, jak mě obléká. V kočárku mi není zima ani velké teplo. Proto také na každé vycházce dlouho a krásně spinkám. Jsem totiž vždy oblečená v kvalitním příjemném bavlněném oblečení z maminčina a tatínkova e shopu.

 

Pár užitečných rad pro maminky.

1) nezapomínejte, že děti do jednoho roku nemají dostatečně vyvinutou termoregulaci tzn.,že se mohou snadněji prochladit nebo také přehrát
2) pokud se chcete přesvědčit, že vašemu miminku není teplo ani zima, můžete zkusit teplotu za krkem
3) je lepší miminku obléct více tenkých vrstev z kvalitního bavlněného materiálu (mnoho takových výrobků najdete na našem e-shopu)
4) vždy používejte zdravý selský rozum

 

bodybumdabunda1bunda4

 

Budeme rádi, když nám napíšete, jaké máte zkušenosti s oblékáním miminek vy.

Vaše Gábi :-)

www.littlelove.cz

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?

Gabriela Vítová
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.